Spisak izlagača

 

SPISAK IZLAGAČA “GASTRO SREM” 2016

  1. “Beocapra” d.o.o., Kukujevci
  2. G. Miloš Pajić, Bački Petrovac
  3. G. GRUJIĆ BRANISLAV, Vojka
  4. SMR VUKELIĆ ŽIVKO, N.Banovci
  5. “PETROL- KUL”, Bački Petrovac
  6. SMR “MRKŠIĆ”, N.Slankamen
  7. Vukadinović Branko, Kuzmin
  8. SMR “MESAR BATA”, Beška
  9. P.G. – Antun Šmicer, Bački Monoštor
  10. STEFAN IN COMPANY DOO , Vojka
  11. T. i Z.R. “DAČA-DELUX”, Sremska Mitrovica
  12. “SREMAC AS PLUS” DOO, Vojka
  13. G. “PALIKA FENCAROŠ”, Platičevo
  14. Radnja za proizvodnju mesnih prerađevina “BUT & CO”, Laćarak
  15. “ČVAREX” SZD, Stara Pazova
  16. G. Bajić, Šabac
  17. G. Radomir Radojčić,Vojka
  18. Z.R. VITASTIL, Erdevik
  19. “ECOVITAL” P.Z.T.R, Bikić Do
  20. VULOVIĆ STANISLAV, Svileuva, Koceljeva
  21. Rasadnik začinskog i lekovitog bilja-čili paprike-Gojko Cvijetić, Sr. Mitrovica
  22. Gazdinstvo Nebojša Miščević, Stara Pazova
  23. Domaćinstvo Dragišić, Nova Pazova
  24. Jančić Žarko, Lopatanj
  25. Domaćinstvo Čavić, Čalma
  26. G. Miljković Časlav, St.Banovci
  27. Dragan Marković, Zavlaka
  28. G Goran Simić, Gornje Crniljevo, Osečina
  29. Bursać Milan, Belegiš
  30. Knežević Radoslav, Nova Pazova
  31. Pčelinjak Mihajlović, Inđija
  32. UP “JEDINSTVO”, Stara Pazova
  33. Božidar Pavlović, Šid
  34. Društvo pčelara “Jovan Živanović”, Sremska Mitrovica
  35. KIRKA CORPORATION d.o.o.-KIRKA PHARMA, Beograd – Zemun polje
  36. G Stefanović Zoran, Loznica
  37. G Nikšić, Šid
  38. G. Lazović Radisav, Belegiš
  39. G. Živanović,Golubinci
  40. Gazdinstvo Ilić, Lopatanj
  41. GRAMING D.O.O Sremska Mitrovica
  42. Vinarija “ ACUMINCUM”d.o.o., Stari Slankamen
  43. Vinarija Piano d.o.o., Jagodina
  44. Srednja stručna škola “Borislav Mihajlović Mihiz”, Irig
  45. Vinarija Sočanski, Veliko Središte
  46. PODRUM VOĆNIH VINA ROMANSA, Valjevo
  47. Vinarija Trivanović, Šid
  48. Vinarija “Ravnica”, Inđija
  49. XTIM doo, OGRANAK MANUFAKTURA SPASIĆ, N.Slankamen
  50. Vinoteka Fruškogorje,Irig
  51. VUCCOM ŠPEDICIJA, Batajnica
  52. Dikić Aleksandar, Novi Ledinci
  53. DESTILERIJA ŽIVKOVIĆ, N.Banovci
  54. VINARIJA VINAT, Erdevik
  55. Ž. “VESELE SREMICE”, Golubinci
  56. Ž. “ŠIMANOVČANKE”,Šimanovci
  57. Ž. “KRČEDINKE”, Krčedin
  58. Ž. “IZVOR”, Berkasovo
  59. Ž. “IZ NEDARA FRUŠKE GORE”, Neradin
  60. Ž. “MIMOZA”, Novi Banovci
  61. A.Ž. “NOVA PAZOVA”, Nova Pazova
  62. Ž. “SREMICA”,Pećinci
  63. Ž.V. “VRDNIČANKA” Vrdnik
  64. Ž. “FILIP VIŠNJIĆ”, Višnjićevo
  65. G. “JEFIMIJA”, Surduk
  66. Ž. BELEGIŠA “VERA”, Belegiš
  67. Gazdinstvo “Nikolin”, Vojka
  68. Ž. “FRUŠKOGORSKE GOLUBICE”, Sot
  69. G. “RUZMARIN”, Golubinci
  70. Ž. “JAGODICA”, Stara Pazova
  71. Udruženje za pomoć osobama sa smetnjama u razvoju “Moj svet”, Inđija
  72. Udruženje žena mesne zajednice Kraljevci “Kraljevčanke”, Kraljevci
  73. Ž. “KLASJE”, Maradik
  74. Ž. “GOLUBINAČKE GOLUBICE”, Golubinci
  75. G.  “LAĆARKUŠE”, Laćarak
  76. Udruženje Makedonaca, Stara Pazova
  77. UDRUŽENJE PAZOVAČKIH ŽENA PRI SKUD-u H.J.ČMELIK, Stara Pazova
  78. Ž. “PERLA”, Boljevci
  79. UKRAJINSKO KULTURNO UMETNIČKO DRUŠTVO “KALINA”,Inđija
  80. Ž. “ŽENE NERADINA”, Neradin
  81. Ž. “SURČINKE”, Surčin
  82. Udruženje “PRVE ŽENE SREMA”,Šid
  83. Ž. “VIŠNJA”, Grgurevci
  84. Rajšić, Stara Pazova
  85. Ž. “TIFANI”, Dobrinci
  86. Ž. “KOLEVKA SREMA”,Pećinci
  87. “BOMBONJERKO”,Inđija
  88. SZR “BOMBONICA”, Čurug
  89. UDRUŽENJE “KARAMELL”,Martonoš
  90. “BUMBAR PLUS” DOO, Bački Petrovac
  91. Grnčarska radionica, Sremska Mitrovica
  92. Katava Ivan, Vrdnik
  93. “Divnaart”, Pavlovci
  94. Maska-Josimović Milena, Zemun
  95. Vezeni peškiri “IRIS”, Šimanovci
  96. VOLIM BANOVCE Jovanka Garić, N.Banovci
  97. VOLIM BANOVCE Jasmina Meljnikov, N.Banovci
  98. VOLIM BANOVCE Mrđić Zlata, Čortanovci
  99. VOLIM BANOVCE “ZVONCE”, St.Banovci
  100. VOLIM BANOVCE Marić Milorad, St.Banovci
  101. VOLIM BANOVCE Verica Vuković, St.Banovci
  102. Udruženje CENTAR LEPIH STVARI 9402, St.Pazova
  103. VOLIM BANOVCE Saša Cavrić, Novi Banovci
  104. VOLIM BANOVCE Marina Živanović, N.Banovci
  105. VOLIM BANOVCE Sanja i Marina, Banovci Dunav
  106. VOLIM BANOVCE Poljoprivredno gazdinstvo Savković Predrag, Belegiš
  107. Jasmina Šobić, Sremska Mitrovica
  108. “VRDNIK DRVO”, Vrdnik
  109. DRAKUL JELA, Beška
  110. JP TURISTIČKI CENTAR GRADA ZRENJANINA
  111. Turistička organizacija Podgorina – Osečina
  112. Sportsko turistički trgovinski centar Blace
  113. Turistička organizacija Vojvodine
  114. Turistička organizacija opštine Irig
  115. Turistička organizacija grada Sremska Mitrovica
  116. Turistička organizacija opštine Ruma
  117. Turistička organzacija opštine Šid
  118. Turistička agncija „Lotos Travel“
  119. Restoran “Priča”
  120. WIENER STADTISCHE OSIGURANJE
  121. Dunafalvi, Kovilj