Regata 2016

Regata "Reka 2016"

Regata “Reka 2016”

15 dana –  oko 400 km

Stari Banovci – Titel – Stajićevo – Zrenjanin – Novi Bečej – Mol – Senta – Kanjiža – Segedin – Novi Kneževac – Ada – Bečej – Aradac – Stari Slankamen – Stari Banovci

PROGRAM REGATE  REKA  2016. GODINE

 I dan 30.07. (SUBOTA)   Stari Banovci – TITEL

08:00h – Okupljanje učesnika regate

09:00h – START REGATE – isplovljavanje  / Stari Banovci – Titel (30km)

12:00h – Dolazak u Stari Slankamen na ušće Tise gde se spajamo sa ostalim regatašima

14:00h – Dolazak u Titel

15:00h – Ručak

17:00h – Prezentacija WATERBIKE (vodeni bicikl) – izum Miroslava Filipovića

18:00h – Turistički obilazak

21:00h – Druženje uz večernji program predviđenim za regataše u obližnjem restoranu

II dan 31.07. (NEDELJA)   Titel – CARSKA BARA

 09:00h – Isplovljavanje  regate / Titel – Stajićevo (8km)

10:00h – Pristajanje na prevodnici Stajićevo

12:00h – Izlazak iz prevodnice

13:00h – Dolazak u Stajićevo / CARSKA BARA

14:00h – Ručak

16:00h – EKO seminar (u organizaciji lokalnog eko udruženja)

18:00h – Turistički obilazak

21:00h – Druženje u hotelu Sibila uz večernji program predviđenim za regataše

III dan 01.08. (PONEDELJAK)   Carska bara – ZRENJANIN

09:00h – Isplovljavanje regate / Stajićevo – Zrenjanin (22km)

12:00h – Dolazak u Zrenjanin

14:00h – Ručak

18:00h – Turistički obilazak

21:00h – Druženje uz večernji program predviđenim za regataše

ODLAZAK U KLUB „ZELENO ZVONO“ / PO ŽELJI UČESNIKA REGATE

IV dan 02.08. (UTORAK)   Zrenjanin – NOVI BEČEJ

09:00h – Isplovljavanje regate / Zrenjanin – Novi Bečej (45km)

13:00h – Pristajanje na prevodnici kanal DTD

15:00h – Izlazak iz prevodnice

16:00h – Dolazak u Novi Bečej

17:00h – Ručak

18:00h – Turistički obilazak

21:00 – Druženje uz večernji program predviđenim za regataše.

V dan 03.08. (SREDA)   Novi Bečej – MOL

09:00h – Isplovljavanje regate / Novi Bečej – Mol (35km)

14:00h – Dolazak u Mol

15:00h – Ručak

18:00h – Takmičenje u pecanju za decu + turistički obilazak

20:00h – Proglašenje pobednika takmičenja u pecanju i završna svečanost (u organizaciji lokalnog ribolovačkog udruženja)

21:00h – Druženje uz večernji program predviđenim za regataše

 VI dan 04.08. (ČETVRTAK)   Mol – SENTA

10:00h – Isplovljavanje regate / Mol –  Sentu (25km)

14:00h – Dolazak u Sentu

15:00h – Ručak

18:00h  – Turistički obilazak

21:00h – Druženje uz večernji program predviđenim za regataše

ODLAZAK U „MOJO CLUB“ / PO ŽELJI UČESNIKA REGATE

VII dan 05.08. (PETAK)   Senta – KANJŽA

09:00h – Isplovljavanje regate / Senta –  Kanjižu (28km)

13:00h – Dolazak u Kanjižu

18:00h – Turistički obilazak

21:00h – Druženje uz večernji program predviđenim za regataše

VIII dan 06.08. (SUBOTA)   Kanjiža – SEGEDIN

07:00h – Isplovljavanje regate / Kanjiža –  Segedin (22km)

08:00h – Dolazak na granični prelaz Srbija – Mađarska

12:00h – Odlazak sa granice

14:00h – Dolazak u Segedin

15:00h – Doček regate uz program i upoznavanje sa daljim planovima boravka u Segedinu

16:00h – Ručak

21:00h – Slobodne aktivnosti

IX dan 07.08. (NEDELjA)

BORAVAK U SEGEDINU

TURISTIČKI OBILAZAK GRADA I ZNAMENITOSTI

X dan 08.08. (PONEDELjAK)

BORAVAK U SEGEDINU

TURISTIČKI OBILAZAK GRADA I ZNAMENITOSTI

XI dan 09.08. (UTORAK)   Segedin – NOVI KNEŽEVAC

09:00h – Isplovljavanje regate / Segedin – Novi Kneževac (30km)

11:00h – Dolazak / dolazak na granični prelaz Mađarska – Srbija

15:00h – Odlazak sa granice

16:00h – Dolazak u Novi Kneževac

17:00h – Ručak

18:00h – Turistički obilazak grada

21:00h – Druženje uz večernji program predviđenim za regataše

XII dan 10.08. (SREDA)   Novi Kneževac – ADA

09:00h – Isplovljavanje regate / Novi Kneževc – Ada (42km)

13:00h – Dolazak u Adu

14:00h – Ručak

18:00h – Turistički obilazak i boravak u SRC „Adica“ – po želji učesnika regate

21:00h – Druženje uz večernji program predviđenim za regataše

XIII dan 11.08. (ČETVRTAK)   Ada – BEČEJ

09:00h – Isplovljavanje regate / Ada – Bečej (30km)

12:00h – Dolazak u Bečej

13:00h – Ručak

15:00h – Ekološka radionica (u organizaciji lokalnog  eko udruženja)

16:00h – Sportsko takmičenje

18:00h – Turistički obilazak

21:00h – Druženje uz večernji program predviđenim za regataše

XIV dan 12.08. (PETAK)   Bečej – ARADAC

09:00h – Isplovljavanje regate / Bečej – Aradac (45km)

10:00h – Dolazak na prevodnicu Novi Bečej

12:00h – Izlazak iz prevodnice

15:00h – Dolazak u Aradac

16:00h – Ručak

18:00h – Turistička priča i upoznavanje Aradca kroz istoriju i sadašnjost

19:00h – Program KUD-a uz prisustvo udruženja žena

21:00h – Druženje uz večernji program predviđenim za regataše

XV dan 13.08. (SUBOTA)   POSLEDNJI DAN REGATE  Aradac – STARI BANOVCI

09:00h – Isplovljavanje regate / Aradac –  Stari Banovci (52km) / PREKO SLANKAMENA

12:00h – Dolazak regate u marinu Stari Slankamen

PROGRAM PREDVIĐEN ZA REGATAŠE

15:00h – Isplovljavanje regate / Stari Slankamen – Starim Banovcima (23km)

17:00h – Dolazak u Stare Banovce

18:00h – Ručak

19:00h – Završna ceremonija zatvaranja regate

21:00h – VEČERNJI PROGRAM

 

 

 

 

 

 

 

 

Napomena :

Program je podložan izmenama od strane organizatora.